Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Organik Tarımın Geleceğine Yolculuk: Ogün KÜÇÜKTAMER Yüksek Lisansını Tamamladı

 

Yüksek Lisans öğrencimiz Ogün KÜÇÜKTAMER, Organik Tarım İşletmeciliği bölümünde lisans eğitiminin ardından  başarılı bir yüksek lisans programını tamamlayarak sektörde fark yaratacak niteliklere sahip oldu.

Yüksek lisans tezini "Zeytin Dal Kanseri Etmeni Pseudomonas Savastanoi pv. savastanoi’nin izolasyonu, Tanısı ve in vitro Biyolojik Mücadelesi" üzerine yazan Ogün KÜÇÜKTAMER, organik tarımın sadece bir tarım metodu değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı olduğunu belirterek, "Sürdürülebilir tarım, doğayı ve insan sağlığını ön planda tutan bir yaklaşımı gerektirir. Bu ilke doğrultusunda, gelecek nesillere daha sağlıklı bir dünya bırakmak için çalışmaya devam edeceğim" dedi.

Organik tarımın giderek artan bir öneme sahip olduğu günümüzde, Ogün KÜÇÜKTAMER'in yüksek lisans mezuniyeti, sektördeki yenilikçi ve bilgili insan gücünün artmasına katkı sağlayacak gibi görünüyor. Yüksek lisans eğitimini tamamlayan KÜÇÜKTAMER, organik tarımın yaygınlaşması ve sürdürülebilir tarım uygulamalarının artması için gelecekteki projelerine odaklanmaya hazırlanıyor.

                                         

 

 

28 Şubat 2024 (Bu haber 60 defa görüntülendi)
İletişim
Şehit Kansu Küçükateş Mh. 2006 Sokak No 12, Kadirli / OSMANİYE
03288880090
kadirliubf@osmaniye.edu.tr