19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Fakültemizin Resim ve Müzik Bölümleri tarafından Öğrenci Resim Sergisi ile Öğrenci Konseri etkinlikleri düzenlenecektir. 22 Mayıs 2024 tarihinde saat:11.00' da Fakültemiz Çağdaş Sanatlar Merkezinde sergi açılışıyla başlayacak olan program saat 13.00'da gerçekleştirilecek olan konserle devam edecektir.
Sergimizi 22-29 Mayıs tarihleri arasında saat:17.00'a kadar gezebilirsiniz.
Etkinliklerimiz ücretsiz olup Üniversitemizin Akademik-İdari personeli ve tüm sanatseverler davetlidir.