Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz, Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları Listesinde Yer Alan Öğretim Üyelerimizi Tebrik Etti

Stanford Üniversitesi’nden John P.A. Loannidis ve araştırma ekibi tarafından, dünyanın en etkili bilim insanlarının sıralandığı 2022 yılı verilerine göre büyük bir başarıya imza atarak alanlarında yaptıkları çalışmalarla dünya literatüründe yer alan Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Mustafa Übeyli, Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Eyüp Tel, Bahçe Meslek Yüksekokulu öğretim üyesi Doç. Dr. Mustafa Sevindik ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Uğur Korkut Pata’yı üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun makamında ağırladı.
Listeye giren öğretim üyelerini gerçekleştirdikleri bilimsel çalışmalar dolayısıyla tebrik eden Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, “ Üniversitemizi bilimden sanata, sağlıktan spora kadar her alanda başarıyla temsil eden üniversitemizin, uluslararası bir üniversite olma hedefi kapsamında, araştırmalarıyla güzel neticeler elde eden değerli akademisyenlerimize teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi. 

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyaret sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Dünyanın en etkili bilim insanları listesinde yer alan üniversitemiz öğretim üyelerine plaket takdim etti.

1 Kasım 2022 (Bu haber 450 defa görüntülendi)