Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Ulusal Sanayi Odaklı Ar-Ge ve İnovasyon Proje Yarışmasında 3. lük Ödülü Üniversitemiz Mezun Öğrencisinin Oldu

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Bölge Müdürlüğü tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen Ulusal Sanayi Odaklı Ar-Ge ve İnovasyon Proje yarışması ödül törenine katıldı. 

Ödül törenine Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un yanı sıra Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncer, Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Tümay, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Adana İl Müdürü Remzi Özdoğan, Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, sanayiciler ve  çok sayıda davetli katıldı. 

AOSB Başkanı Bekir Sütcü, açılış konuşmasında, Türk sanayisine fayda sağlayacak katma değeri yüksek projelerin ülke ekonomisine kazandırılması amacıyla düzenlenen yarışmanın önemine vurgu yaptı.

Açılış konuşmasının ardından AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar ve Proje Destek Ofisi Koordinatörü ve ATÜ Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Müdürü Doç. Dr. Tuğçe Demirdelen, yarışmada dereceye giren projelerin sunumunu gerçekleştirdi.

Törende Lisans Mezun / Lisansüstü kategorisinde Üniversitemiz Enerji Sistemleri Mühendisliği Bölümünden mezun olan öğrencimiz Emre Kurt, üçüncülük ödülüne layık görüldü. 

Emre Kurt’a ödülünü  Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun  takdim etti.

13 Mayıs 2022 (Bu haber 426 defa görüntülendi)