Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz, Doğu Akdeniz Kariyer Fuarı 2022 Açılış Programına Katıldı

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda “Yetenek Her Yerde’’ temasıyla üniversitelerin, kamu ve özel sektör kurumları ve meslek odalarının işbirliği ile gerçekleştirilen, Doğu Akdeniz Kariyer Fuarı 2022 açılış programına katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Adana Valisi Dr. Süleyman Elban yaptı. 

Etkinlikte Çukurova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Özgür Paker ile Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarından Özgür Paker’in Müzik Dinletisi sunuldu. 

Daha sonra Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Meryem Tuncel, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Adana Valisi Dr. Süleyman Elban’a günün anısına plaket takdim etti. 

Plaketlerin sunulmasından sonra Doğu Akdeniz Kariyer Fuarı 2022’nin açılış kurdelesi Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un ve Adana il protokolünün katılımlarıyla gerçekleşti.

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Doğu Akdeniz Kariyer Fuarı 2022 etkinlik alanını Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ile gezerek bilgiler aldı. 

DABKAF 22, 15 Mart 2022 Salı günün gerçekleşecek etkinlikler ile sona erecek.

14 Mart 2022 (Bu haber 493 defa görüntülendi)