Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüsniye Aka Sağlıker, Küresel Isınma ve İklim Değişikliği Konferansına Katıldı

Üniversitemiz  Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Hüsniye Aka Sağlıker, Hasan Aybaba Anadolu Lisesi Çevre Kulübünün daveti ile "Küresel Isınma ve İklim Değişikliği" başlıklı konferansa konuşmacı olarak katıldı.

Hasan Aybaba Anadolu Lisesi’nde düzenlenen konferansa çok sayıda Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri katıldı.

Üniversitemiz  Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Hüsniye Aka Sağlıker, konferansta; başta küresel ısınma ve nedenleri olmak üzere, İklim değişimi ile ilgili küresel ölçekte yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek iklim değişimiyle ilgili olarak üzerimize  düşen görevler hakkında paylaşımda bulundu.

Konferansta öğrencilerin sorularını da yanıtlayan Üniversitemiz  Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Hüsniye Aka Sağlıker, konferansa davetleri için Hasan Aybaba Anadolu Lisesi Çevre Kulübü öğrencilerine ve okul yönetimine teşekkür etti.

Konferans sonunda Hasan Aybaba Anadolu Lisesi Müdürü Selahattin Çuhadar ve Çevre Kulübü öğrencileri tarafından Üniversitemiz  Fen Edebiyat Fakültesi Öğretim Üyelerinden Prof. Dr. Hüsniye Aka Sağlıker’e çiçek takdim edildi.

22 Aralık 2021 (Bu haber 902 defa görüntülendi)