Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz İlimizde Düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü Programına Katıldı

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Kültür Sanat ve Kongre Merkezinde düzenlenen programa katıldı.

Düzenlenen programa Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un yanı sıra Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Garnizon Komutanı Topçu Albay Gürsel Kanca, Belediye Başkan Vekili Mehmet Hulusi Akkuş, Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Murat Karabulut,  Vali Yardımcısı Adem Yılmaz, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. 

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, protokol mensupları ile tören öncesinde öğretmenler günü dolayısıyla hazırlanan resim sergisini gezdi. Serginin gezilmesinin ardından İl Milli Eğitim Müdürlüğü Kültür Sanat ve Kongre Merkezi Salonu’ndaki törene geçildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okuması ile başlayan törenin devamında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'in kutlama mesajları okundu.

Programda İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak ve Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz birer konuşma yaptı.


Programın devamında emekliye ayrılan öğretmenlere Vali Dr. Erdinç Yılmaz tarafından hizmet şeref belgeleri verildi. Törende ayrıca bu yıl görevi başında vefat eden öğretmenlerin ailelerine de hizmet şeref belgelerini ve ayrıca öğretmenlerimiz adına bağış yapılan fidanların sertifikalarını da Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz verdi.

Törenin son bölümünde 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğretmen ve öğrencilere ödülleri takdim edildi. Tören Öğretmenler Korosu tarafından sunulan müzik dinletisiyle sona erdi.

24 Kasım 2021 (Bu haber 122 defa görüntülendi)