Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ile Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, her iki üniversite arasında eğitim ve kültürel işbirliğini öngören protokolü imzaladı.
 
İşbirliği protokolünde iki üniversitenin öğretim elemanlarının ortak bilimsel araştırmalar yapması, ortak seminer, kurs, çalıştay ve diğer bilimsel faaliyetler düzenlenmesi, sanat, spor ve kültürel konularda işbirliği sağlanması, akademik etkinliklerin gerçekleştirilmesi, bilimsel yayınların paylaşılması ve her iki üniversitede akademik çalışmaların desteklenmesine yönelik kapsamlı hükümler yer almaktadır.
 
Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, üniversiteler arasında akademik işbirliğine  büyük önem verdiklerini, bu bağlamda bugün Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi ile imzalanan protokol ile birlikte her iki üniversitenin bilimsel, kültürel ve sanatsal alanlarda aktif bir dayanışma ve işbirliği sürecine gireceğini ifade etti.

İşbirliği Protokolünü Üniversitemiz adına Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Hüseyin Çiçek imzalarken protokol imza töreninde Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Sırrı Sunay Gürleyük, Prof. Dr. Ali Bayrakdaroğlu ve Prof. Dr. Artay Yağcı hazır bulundu.

19 Kasım 2021 (Bu haber 274 defa görüntülendi)