Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz Öğrencilerini Karşılamaya Hazırlanıyor

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, yeni eğitim-öğretim yılının pandemi koşullarına riayet edilerek; sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir şekilde yürütülebilmesi için atılacak adımlar ve alınacak önlemler hususunda üniversitemiz personelinin göstermesi gereken hassasiyetlerin ele alındığı bir toplantı düzenledi. 

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Üniversitemiz 2021-2022 akademik yılının 27 Eylül 2021 tarihinde başlayacak olması nedeniyle Üniversitemiz akademik ve idari birim amirleri ve üniversitemiz birimlerinde  temizlikte görevli personeli   ile  15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde bir araya geldi.

 
Düzenlenen toplantıya Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un yanı sıra Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve Prof. Dr. Coşkun Özalp, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ceyhun Yükselir, Genel Sekreter Mustafa Sadıkoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet İşcan ile Üniversitemiz Daire Başkanları, Fakülte, Enstitü, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Sekreterleri, Şube Müdürleri ile çok sayıda Üniversitemiz hizmetli personeli katıldı. 

2021-2022 eğitim-öğretim yılının  başlayacak olması dolayısıyla bir konuşma gerçekleştiren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Sağlık Bakanlığı’nın kararları ve Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın üniversitelere yönelik aldığı tavsiye kararlarına değindi. Kararlar doğrultusunda personelin daha önce nasıl çalıştıysa şimdi de beklenin en iyisini yapması yönünde telkinde bulundu.

Rektörümüz Prof. Dr.  Turgay Uzun, konuşmasının devamında " Uzun bir süredir özlemle beklediğimiz  öğrencilerimizin gelişi bizleri  heyecanlandırmaktadır.  Öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı için  pandemi önlemlerine riayet etme noktasında Üniversitemizin tüm  kademesindeki çalışanlarımızla,  üniversitemizde sağlıklı bir eğitim-öğretim ortamınının sağlanması yönünde çalışmalarımızı yoğunlaştırarak görevlerimizi yüksek sorumluluk duygusu ve görev bilinci içerisinde yerine getireceğiz. Ülkemizin farklı şehirlerinden gelen her bir öğrencimiz bizim için çok değerli ve bizler onlara nitelikli bir eğitim-öğretim hizmetinin yanında kampüsümüzde; sınıflarımızda, laboratuvarlarımızda, idari birimlerimizde, sosyal ve spor tesislerimizde  nezih ve hijyenik  bir yaşam alanı sunma gayretindeyiz." dedi.

15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde yapılan toplantının sonunda Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, hizmetli personelin sorunlarını dinledi.

11 Eylül 2021 (Bu haber 253 defa görüntülendi)