Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Osmaniye İlimizde

Orman yangınlarını yerinde incelemek ve bir dizi ziyaretler gerçekleştirmek üzere Osmaniye ilimizde bulunan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı sayın İhsan Selim Baydaş' ı  karşılama programında, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ile birlikte Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya ile kurum ve kuruluş müdürlerinin de aralarında bulunduğu protokol üyeleri yer aldı.  

Osmaniye Valisi sayın Dr. Erdinç Yılmaz'dan ilimizdeki orman  yangınlarına dair ilk bilgileri aldıktan sonra Osmaniye ili ve Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi hakkında gerçekleştirilmesi planlanan projelere ilişkin de fikir alışverişinde bulunan Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı sayın İhsan Selim Baydaş, Osmaniye  Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ve kurum ve kuruluş müdürlerinin de aralarında bulunduğu protokol üyeleri ile birlikte  
 Karatepe Köyünde yer alan yangın bölgesinde  incelemelerde bulunarak yangından etkilenen vatandaşlarla görüştü. 
 
Bakan Yardımcısı sayın İhsan Selim Baydaş ve beraberindeki protokol üyeleri  gerçekleştirmiş oldukları incelemelerin ardından yangın koordinasyon merkezinde Adana Orman Bölge Müdürü Mahmut Yılmaz'dan söndürme çalışmaları hakkında bilgi aldılar.

31 Temmuz 2021 (Bu haber 135 defa görüntülendi)