Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun ve Tebriz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Safar Nasrollahzadeh Çevrimiçi Görüşme Gerçekleştirdi

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Tebriz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Safar Nasrollahzadeh ile çevrimiçi bir görüşme yaptı. Görüşmede, üniversiteler arası iş birliğini artırma, ortak projeler geliştirme ve akademik alanda karşılıklı deneyim paylaşımı gibi konular ele alındı.

Görüşmede, gelecekte hayata geçirilebilecek iş birliği projeleri değerlendirildi. Özellikle, öğrenci değişim programları ve ortak akademik çalışmalar üzerinde duruldu. 

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, üniversitemiz ve OKÜ akademik birimleri hakkında kısa bir bilgilendirme yaptı ve ileri dönemlerde iki üniversite arasında yürütülecek iş birliklerinin her iki kurum için de büyük fayda sağlayacağına inandığını ifade etti.

Karşılıklı iyi niyet dilekleri ile sona eren görüşmede, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun ve Tebriz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Safar Nasrollahzadeh önümüzdeki dönemlerde yüz yüze ziyaret gerçekleştirme niyetinde olduklarını dile getirdiler.

11 Haziran 2024 (Bu haber 294 defa görüntülendi)