Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Sen de Zaman Kaybetmeden Öğrenci Kulüplerindeki Yerini Almak veya Yeni Bir Öğrenci Kulübü Kurmak İster misin?
Üniversitemiz öğrenci kulüplerinin faaliyetleri, 2021-2022 eğitim-öğretim yılı itibariyle pandemi kurallarına riayet edilerek tekrar başlayacaktır.

Üniversitemizde var olan öğrenci kulübünü aktif hale getirmek isteyen veya yeni bir öğrenci kulübü kurmak isteyen öğrencilerimiz için yeni bir kulüp kurma süreci işleyecektir.

Değerli Öğrencilerimiz,
Üniversitemizde sadece akademik olarak değil, sosyal ve kültürel yönden de kendinizi geliştirmeniz ve ilgi duyduğunuz alanlarda keyifle vakit geçirebilmeniz için öğrenci kulüplerimiz sizinle. Yeni arkadaşlıklar ve hobiler edinebilirsiniz.

Öğrenci kulüplerimizle; topluma ve çevreye duyarlı sosyal projeler üretebileceğiniz, kültürel ve sportif etkinliklerle takım çalışması, liderlik, iletişim, sosyal ilişkiler, sorumluluk bilinci ve etik değerlere bağlılık gibi konularda kendinizi geliştirebileceğiniz ve tüm bunları yaparken de eğlenebileceğiniz bir ortam bulacaksınız. Kendinizi yeniden keşfedeceğiniz heyecan verici bir ortamda ilgi ve yetenekleriniz doğrultusunda, Var olan öğrenci kulübünü aktif hale getirebilir veya ilgi alanlarınıza yönelik yeni bir öğrenci kulübü de kurabilirsiniz.

Kulüp Kurma Başvuruları 5 Ekim -12 Kasım 2021 tarihleri arasında olacaktır.

Başvuru evraklarına http://sks.osmaniye.edu.tr/18967_oku-o%C4%9Frenci-kulupleri.html linkinden ulaşabilirsiniz.
5 Ekim 2021 (Bu duyuru 2580 defa görüntülendi)