Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz Rektöründen Merkezimize Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Üniversitemiz Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKÜMERLAB) ile Veri Analizi Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne (OKÜVAM) ziyarette bulundu.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ve Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, Veri Analizi Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKÜVAM) Müdürlüğünü ve ilgili sistem odasını gezdikten sonra OKÜMERLAB Müdüriyet makamında OKÜMERLAB Müdürü Doç. Dr. S. Batuhan Akben, OKÜVAM Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Fatih Tefek ve OKÜMERLAB Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Nuh Korkmaz ile bir araya geldi.

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, ziyarette Üniversitemiz Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKÜMERLAB) ile Veri Analizi Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKÜVAM)'nin faliyetleri ve  projeleri hakkında brifing  aldı.

Ziyaretin sonunda Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKÜMERLAB) Müdürü Doç. Dr. S. Batuhan Akben, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a OKÜMERLAB'da üretilen okaliptüs kolonyası hediye seti takdim etti.

1 Ocak 1970 (Bu haber 1223 defa görüntülendi)
İletişim
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Karacaoğlan Yerleşkesi
03288271010
okuvam@osmaniye.edu.tr