Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Oryantasyon Toplantısı

Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu olarak 17.10.2022 tarihinde yüksekokulumuz öğrencileri ile oryantasyon toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı yüksekokulumuz öğretim elemanları ve öğrencilerimizin katılımı ile düzenlendi. Dr. Öğr. Üyesi Şıhmehmet YİĞİT’in moderatörlüğünü yaptığı toplantıda açılış konuşmasını yapan Bölüm Başkanımız Doç. Dr. İnci KESİLMİŞ Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nun büyük bir aile olduğuna, birlik ve beraberliğin çok önemli konular olduğu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

  Arş. Gör. Ahmet Ferdi KOÇ toplantıda öğrencilerimize yüksekokulumuzun ve bölümlerin tanıtımı, öğrencilerimizin hak ve sorumlulukları, öğrenci danışmanlıkları, ders seçimi, yönergeler ve öğrenci disiplin yönetmeliği, ERASMUS, FARABİ ve MEVLANA öğrenci değişim programları ile ilgili konularda bilgilendirmeler yaptı.

Öğr. Gör. İsmail DEHRİ toplantıda sağlık, sosyal ve kültürel faaliyetler ile ilgili konularda bilgilendirmeler yaptı. Son olarak Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanımız Dr. Öğr. Gör. Hikmet TÜRKAY öğrencilere mezun olduktan sonra yapabilecekleri iş imkanlarından ve istihdam alanlarından bahsetti. Öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleşen toplantı soru-cevaplarla ve  öğretim elemanlarımızın dilek ve temennileri ile sonlandırılmıştır.

20 Ekim 2022 (Bu haber 663 defa görüntülendi)
İletişim
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 80000 Fakıuşağı / OSMANİYE
03288271000
besyo@osmaniye.edu.tr