Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Yusuf Tekin İlimizi Ziyaret Etti

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Yusuf Tekin, ilimize ziyaret gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Yusuf Tekin, Valilik önünde Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Aile ve Sosyal Hizmetler Eski Bakanımız Osmaniye Milletvekilimiz Derya Yanık ve Osmaniye Milletvekilimiz Seydi Gülsoy, Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy, Rektör Vekilimiz Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, Baro Başkanı Mehmet Karakoç, Vali Yardımcıları Adem Yılmaz, Hakan Yavuz Erdoğan ve Yunus Emre Şahin, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halit Gülten, İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve siyasi parti temsilcileri tarafından karşılandı.

Karşılamanın ardından Valilik Şeref Defterini imzalayan Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Yusuf Tekin, daha sonra Valilik Makamında Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol mensupları ile bir süre görüştü. Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Yusuf Tekin’e İlimizi ziyaretinden dolayı tüm hemşehrilerimiz adına teşekkür ederek, "Sayın Bakanımıza nazik ziyaretleri için şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

Milli Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Yusuf Tekin, ziyaretinin devamında, Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Derya Yanık ile Seydi Gülsoy ve ilgililerin katılımıyla Valilik Rahime Hatun Toplantı Salonunda düzenlenen Osmaniye Eğitim Değerlendirme Toplantısına katıldı.

11 Eylül 2023 (Bu haber 508 defa görüntülendi)