Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Depremde Hayatını Kaybeden Öğretim Elemanlarımızın Anısına Ağaç Dikildi

Üniversitemiz Karacaoğlan Yerleşkesi kayalı bahçede bir araya gelen üniversitemiz akademik ve idari çalışanları, 6 Şubat’ta meydana gelen ve 11 ili doğrudan etkileyen Kahramanmaraş merkezli depremlerde hayatını kaybeden tüm öğrencilerimiz ve öğretim elemanlarımız ile vatandaşlarımız için Kur’an-ı Kerim okuyup dua etti. 

Üniversitemiz Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve Prof. Dr.  Coşkun Özalp ile akademik ve idari çalışanlarımızın katıldığı anma programının devamında merhum hocalarımız Öğr. Gör. Batuhan Şahin ve Öğr. Gör. Ahmet Yıldız anısına üniversitemiz Karacaoğlan Yerleşkesi kayalı bahçeye çınar ağacı dikildi.

Yaşanılan deprem felaketlerinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar ve yaralılara acil şifalar dileyen üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Özalp, “Aramızdan ayrılan değerli çalışma arkadaşlarımız Öğr. Gör. Batuhan Şahin ve Öğr. Gör. Ahmet Yıldız için çok üzgünüz.  Üniversitemiz camiasına başsağlığı diliyorum.” dedi. Konuşmasının devamında  OKÜ ailesi olarak merhum hocalarımızın anısını ve adını yaşatacaklarını ifade eden Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Coşkun Özalp, bu süreçte birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde hareket eden üniversitemiz akademik ve idari çalışanlarına da teşekkür etti.

17 Mart 2023 (Bu haber 741 defa görüntülendi)