Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Inter Academiy’nin 29. Şubesi Osmaniye’de Açıldı

Son Avrupa Şampiyonu İtalya’nın önde gelen kulüpleri arasında yer alan ve Osmaniye’de faaliyet göstermeye başlayan Inter'in futbol akademisi 29. şube açılış programını üniversitemiz stadyumunda gerçekleştirdi.

Açılışa üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’un yanı sıra Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, akademinin kurucu ortaklarından Hüseyin Kılavuz, Inter Academiy Osmaniye yöneticileri, Türkiye kurucu ortakları, sporcular ve aileleri katıldı. 

Akademiye büyük ilgi gösteren minik sporcu ve aileleri için gerçekleştirilen açılış programında konuşan üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, açılışta çocuklarımızla birlikte olmak büyük bir mutluluk. İnşallah üniversitemiz ev sahipliğinde çocuklarımız sportif faaliyetlerini gerçekleştirecekler. Bu vesileyle bu çalışmaya katkıda bulunan bütün yöneticilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.  Bu tür profesyonel takımların özellikle çocuklara yönelik sportif eğitim faaliyetlerini destekliyoruz. Osmaniye için önemli bir gelişme. Bu amaçla da sahamızı açtık. Umarım burada yeni yıldız futbolcular yetişir. Görüyoruz ki gençlerimiz de yetenekli.” dedi. 

Konuşmanın ardından Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürü Sedat Acar, Inter Academiy kurucu ortaklarından Hüseyin Kılavuz ile antremanın başlama vuruşunu gerçekleştirdi. 

Bir müddet antremanı izleyen Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, minik futbolculara başarılar diledikten sonra stadyumdan ayrıldı.

2 Şubat 2023 (Bu haber 488 defa görüntülendi)