Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Ford Otosan’dan Üniversitemize Eğitim Amaçlı Hibe Araç Desteği

Ford Otomotiv A.Ş. tarafından üniversitemize, eğitim ve uygulamalarda kullanılmak üzere Ford Tourneo Courier araç hediye edildi. 

Anahtar teslimine üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Ford adına Ford Eğitim ve Gelişim Akademi Müdürü Efkan Güçvardar, Ford Satış sonrası Bölge Müdürü Hüseyin Ballı, Ovalı Satış ve Mali İşler Koordinatör Müdürü Mustafa Saçar, Ovalı Satış Sonrası Hizmetler Koordinatör Müdürü M. Serhat Dal, Ovalı İskenderun Servis Müdürü Murat Elmas ve Ovalı İskenderun Satış Müdürü Ufuk Vanlı katıldı.

Hibe araç desteği için üniversitemiz kampüsünde gerçekleşen anahtar teslimi öncesinde konuklarını Rektörlük makamında ağırlayan üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, “Ford ailesine eğitime verdikleri katkıdan dolayı üniversitemiz ve öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum. Araç hibesi ile başlayan bu birlikteliğin ileriye taşınması noktasında farklı çalışmalar ile iş birliğimizin devam edeceğini düşünüyorum. Üniversitemizde mevcutta yer alan ve açılması planlanan yeni bölümlerin öğrencileri ve mezunlarının, Ford ailesi içerisinde yer almasını sağlayacak adımları birlikte atabilecek olmak bizlere mutluluk veriyor. Hibe edilen aracın, üniversitemizin elektrikli araçlar ile ilgili yaptığı çalışmalara önemli faydası olacaktır. Ben özellikle araç hibesi ile ilgili süreci yürüten ve sonuçlanmasını sağlayan Ovalı İskenderun Servis Müdürü Murat Elmas’a ve Üniversitemiz Araştırma ve Yenilikçilik Direktörü Doç. Dr. Ertaç Hürdoğan’a teşekkür ediyorum.” dedi.

Rektörlük makamında gerçekleşen konuşmaların ardından, Ford Otosan tarafından eğitim amacıyla hibe edilen Ford Tourneo Courier marka aracın anahtarı Ford Otosan Eğitim ve Gelişim Akademi Müdürü Efkan Güçvardar tarafından, üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a takdim edildi.

13 Ocak 2023 (Bu haber 872 defa görüntülendi)