Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz, Osmaniyespor FK’yla Kahvaltıda Biraraya Geldi
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Osmaniyespor Futbol Kulübü başkanı, oyuncuları ve teknik heyeti ile üniversitemiz Karacaoğlan Yerleşkesi’nde kahvaltıda biraraya geldi. 

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’un Osmaniyespor FK ile buluşmasına Osmaniyespor FK Başkanı Bülent Çenet, Teknik Direktör Hakkı Hocaoğlu ve futbolcular katıldı. 

Takıma başarılar dileyen Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Osmaniye adına şampiyonluk beklediğini ifade ederek, Osmaniyespor’un Pazar günü karşılacağı 68 Aksaray Belediye Spor müsabakasının liderlik için önemli bir maç olduğunu belirterek futbolculara başarılar diledi. Ayrıca Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi olarak her daim Osmaniyespor FK’nın yanında olduklarını ifade etti. 

Sağlamış olduğu desteklerden dolayı üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a teşekkür eden Osmaniyespor FK Başkanı Bülent Çenet, Osmaniyespor FK yönetimi olarak göreve başladığımız ilk günden itibaren Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nin spor tesislerini bize açan ve her daim yanımızda olan Rektör Prof. Dr. Turgay Uzun'a   teşekkür ediyorum.” dedi.

Kahvaltı sonunda Osmaniyespor takımı  kaptanı, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’a Osmaniyespor atkı ve formasını hediye etti.
12 Ocak 2023 (Bu haber 300 defa görüntülendi)