Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversite-Sanayi İş Birliği Koordinatörlüğü’nden Sanayi-Akademik Proje Destekleri Bilgilendirme Etkinliği

OKÜ Üniversite-Sanayi İş Birliği Koordinatörlüğü tarafından Sanayi-Akademik Proje Destekleri Bilgilendirme etkinliği düzenlendi.

Sanayi-Akademik proje destekleri bilgilendirme etkinliklerinin ilki 22.12.2022 tarihinde Osmaniye Meslek Yüksekokulu’nda ikincisi ise 28.12.2022 tarihinde Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirildi.

Osmaniye Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’ndaki bilgilendirme etkinliğine iş dünyasından temsilciler, üniversitemiz akademik personeli ve öğrenciler katılım sağladı.

Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitü Müdürü ve Üniversite-Sanayi İş Birliği Koordinatörü Doç. Dr. Bülent Yanıktepe ile koordinatörlükte görevli Dr. Öğr. Üyesi Hacer İçen ve Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Ordu tarafından yürütülen Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’ndaki bilgilendirme etkinliğinde, açılış konuşmasını Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Derya Atik yaptı. 

TÜBİTAK, KOSGEB ve DOĞAKA tarafından desteklenen proje türlerinin akademik personel ve öğrencilere tanıtıldığı etkinlikte, KOSGEB Kobi Uzmanı Mustafa Kurt ve DOĞAKA Uzmanı Hayri Yılmaz ise girişimcilik ve destek faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Bilgilendirme etkinliklerinde Üniversite-Sanayi İş Birliği Koordinatörü Doç. Dr. Bülent Yanıktepe  üniversite-sanayi iş birliğinin önemini vurguladı.

30 Aralık 2022 (Bu haber 239 defa görüntülendi)