Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Komisyon Toplantısı Yapıldı

Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İl Koordinasyon İzleme ve Değerlendirme Komisyonu 4. toplantısı Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz’ın başkanlığında gerçekleştirildi. 

Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıya üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Coşkun Özalp ve OKÜ Kadın Platformu Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Tekin Babuç katılım sağladı. 

Komisyonda yer alan kurumların 2022 yılı faaliyetlerini aktardıkları toplantıda, üniversitemiz Kadın Platformu Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Tekin Babuç da OKÜ Kadın Platformu Koordinatörlüğü olarak 2022 yılında gerçekleştirdikleri faaliyetlere ve 2023 yılı hedeflerine yönelik bir sunum gerçekleştirdi.

Toplantının sonunda konuşan Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün Türkiye genelinde yapılan değerlendirmede birinci olduğunu ifade ederek, Osmaniye Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü çalışanlarını tebrik etti. Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, sözlerinin devamında, “Bizim medeniyetimizde, insanlık anlayışımızda, kültürümüzde kadına şiddet yoktur,  olmamalıdır. Bu sıfırlanana kadar mücadelemiz devam edecek." dedi.

27 Aralık 2022 (Bu haber 450 defa görüntülendi)