Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz İş Birliği Protokolü ile Yeni Atanan Öğretmenin Hayalini Gerçekleştirdi

Üniversitemiz ve Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan iş birliği protokolü ile yeni atanan öğretmen hayalindeki sınıfa kavuştu.

Osmaniye Yunus Emre Anaokulu’nda bu yıl göreve başlayan Okul Öncesi Öğretmeni Ayşe Diz Akbuğa hayalindeki sınıfa kavuştu.

Üniversitemiz ve Osmaniye İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çocuk Gelişimi Programı’nda görev yapan Öğr. Gör. Celil Atasever, Yunus Emre Anaokulu’nda öğretmen eğitimi yaparak farklı okullardan otuz altı öğretmene eğitim verdi. Bu eğitimler sırasında yeni atanan öğretmenlere rehberlik etmek amacıyla öğretmenlerin sınıflarını da gezdi. Sınıflar gezilirken Ayşe öğretmen hayal ettiği sınıfı detaylı bir şekilde anlattı. 

Üniversitemiz Öğretim Görevlisi Celil Atasever, mesai saatleri bitip Ayşe Öğretmen okuldan ayrılınca okul idarecilerine rica ederek okulu açtırdı. Danışmanı olduğu OKÜ Genç-İz Kulübü üyeleri ve Çocuk Gelişimi Programı öğrencileri ile birlikte Ayşe öğretmenin sınıfını, hayal ettiği gibi düzenlediler. Sabah mesaisinde Okul Müdürü Ümmet Döğüş  ve Müdür Yardımcısı Özlem Oflazoğlu ile birlikte sınıfına giren öğretmen ve öğrenciler şaşkınlık içinde, bu sınıf bizim mi? diye birbirlerine sordu. Ayşe öğretmen “öğrencilerime ve bana bu mutluluğu yaşatan ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.” dedi.

22 Aralık 2022 (Bu haber 575 defa görüntülendi)