Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz ile Bahçe Ziraat Odası Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Üniversitemiz Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKÜMERLAB), Bahçe Ziraat Odası ile Toprak, Bitki, Gübre ve Su Analiz Hizmeti İş Birliği protokolü imzaladı.

1 yıl geçerli olması belirtilen Toprak, Bitki, Gübre ve Su Analiz Hizmeti İş Birliği protokolü ile Bahçe Ziraat Odası üyeleri, Kırsal Dezavantajlı Alanlar Kalkınma Projesi (KDAKP) yararlanıcıları toprak, bitki, gübre ve su analizlerinde %20, KDAKP dışında kalan üyeler ise %10 indirimden yararlanabilecek. 

Toprak, Bitki, Gübre ve Su Analiz Hizmeti İş Birliği protokolünü üniversitemiz adına Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Bahçe Ziraat Odası adına ise Yönetim Kurulu Başkanı Fatma Şahin imzaladı. 

İş birliği protokolünün hayırlara vesile olmasını dileyen üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, “Ulusal ve uluslararası kriterlere uygun bir şekilde toprak, bitki, gübre ve su analizleri gerçekleştiren üniversitemiz Merkezi Araştırma Laboratuvarı Uygulama ve Araştırma Merkezi, bölgenin ihtiyaçlarına yönelik ve üreticilerimizin ürünlerine doğrudan etki eden analizleri yapmaktadır. Bu bağlamda Bahçe Ziraat Odası ile imzaladığımız iş birliği protokolünün Osmaniye’ye ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

19 Aralık 2022 (Bu haber 526 defa görüntülendi)