Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Spor Bilimleri Kulübünden Spor Bilimleri Söyleşisi

Üniversitemiz kulüplerinden Spor Bilimleri Kulübü tarafından Spor Bilimleri Söyleşisi düzenlendi.

Düzenlenen söyleşiye Sportif Tesisler ve Faaliyetlerden sorumlu Rektör Danışmanı Beden Eğitimi ve Spor Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Servet Reyhan, Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi ŞıhMehmet Yiğit, Dr. Öğr. Üyesi Hikmet Turkay ve  çok sayıda Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) öğrencileri katıldı. 

Söyleşi öncesinde motivasyon video gösterimi gerçekleştirildi. Daha sonra açılış konuşmalarını Spor Bilimleri Kulübü Başkanı BESYO 2. Sınıf öğrencisi Ebrar Çifci ile Başkan Yardımcısı Tolga Koçer gerçekleştirdi. 

Spor Bilimleri Kulübü Başkanı BESYO 2. Sınıf öğrencisi Ebrar Çifci, Spor Bilimleri Kulübü’nün kurulma amaçlarından ve kulübün ileriye dönük faaliyetlerinden bahsederek arkadaşlarından destek istedi. 

Açılış konuşmalarının ardından Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Dr. Öğretim Üyesi ŞıhMehmet Yiğit, Spor Bilimleri Söyleşisini gerçekleştirdi. Söyleşide Beden Eğitimi Öğretmenliği'nin önemine dikkat çeken Dr. Öğretim Üyesi ŞıhMehmet Yiğit, “Spor Bilimleri Kulübü ile yapacağımız birçok faaliyeti sadece dört duvar arasında değil dışarda da gerçekleştirerek amacımıza ulaşmak istiyoruz.” dedi.

Söyleşi öğrencilerin sorularının yanıtlanması ile sona erdi.

15 Aralık 2022 (Bu haber 324 defa görüntülendi)