Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Sanayi-Akademik Proje Destekleri Bilgilendirme Etkinliği
OKÜ Üniversite-Sanayi İş Birliği Koordinatörlüğü tarafından Sanayi-Akademik Proje Destekleri Bilgilendirme etkinliği düzenlendi.

Sanayi-Akademik proje destekleri bilgilendirme etkinliklerinin ikincisi 08.12.2022 tarihinde Düziçi Meslek Yüksekokulunda gerçekleştirildi. 

Bilgilendirme etkinliğine iş dünyasından temsilciler, üniversitemiz akademik personeli ve öğrenciler katılım sağladı.

Üniversitemiz Fen Bilimleri Enstitü Müdürü ve Üniversite-Sanayi İş Birliği Koordinatörü Doç. Dr. Bülent Yanıktepe ile koordinatörlükte görevli Dr. Öğr. Üyesi Hacer İçen ve Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Ordu tarafından yürütülen etkinlikte, açılış konuşmasını Düziçi Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Selim Serhan Yıldız yaptı. 

TÜBİTAK, KOSGEB ve DOĞAKA tarafından desteklenen proje türlerinin akademik personel ve öğrencilere tanıtıldığı etkinlikte, KOSGEB Kobi Uzmanı Mustafa Kurt ve DOĞAKA Uzmanı Hayri Yılmaz ise girişimcilik ve destek faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Bilgilendirme etkinliğinde Üniversite-Sanayi İş Birliği Koordinatörü Doç. Dr. Bülent Yanıktepe, “Üniversite ve Sanayi İş Birliğinin etkin bir şekilde yürütülmesi ile ortaya koyulan fikirlerin, katma değerli ürün elde edilmesi ve faaliyetlerin devamlılığı açısından önem arz etmektedir” ifadesiyle üniversite-sanayi iş birliğinin önemini vurguladı.
12 Aralık 2022 (Bu haber 306 defa görüntülendi)