Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz, Osmaniye Protokolünü Ağırladı

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, üniversitemiz Karacaoğlan Yerleşkesi OKÜ Lezzet Vadisi’nde gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda Osmaniye protokol üyeleri ile bir araya geldi.

Kahvaltı etkinliğine, Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Belediye Başkan Vekili Hulisi Akkuş, Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay UZUN,  Osmaniye Baro Başkanı Mehmet Karakoç, Vali Yardımcıları Dr. Ömer Faruk Günay, Adem Yılmaz ve Uğur Muzaffer Çam, İl Jandarma Komutanı J. Albay Can Altundarak, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Ali Gizlice, ilimiz kurum müdürleri ile kuruluş temsilcileri katıldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, birlik, beraberlik ve kaynaşmanın daha da artması noktasında bu tür toplantıların önemli olduğunu belirterek, kahvaltı programına katılım sağlayan başta Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz olmak üzere tüm il protokolüne teşekkür etti. 

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz ve diğer protokol üyeleri, kahvaltı organizasyonu ve ev sahipliği için üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’a teşekkür etti.

9 Aralık 2022 (Bu haber 582 defa görüntülendi)