Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz, İstanbul İnsan Kaynakları Forumu'nda Yerini Aldı

 Türkiye’nin kamu ve özel sektör kuruluşlarının marka değerini artırmak amacıyla T.C. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi organizasyonunda
“Talent Hub of the New Century” temasıyla bu yıl ilki düzenlenen “İstanbul İnsan Kaynakları Forumu” 5-6 Aralık 2022 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.

Uluslararası düzeyde 20’den fazla ülkeden 3 bin katılımcıyı  tecrübe ve bilgi paylaşımı için bir araya getiren   İstanbul HR Forum'a, üniversitemizi temsilen Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç ve üniversitemiz Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Adnan Bozdoğan katıldı. 

İstanbul İnsan Kaynakları Forumu kapsamında, Türkiye'yi yetenek merkezi haline getirmek için ihtiyaç duyulan yenilikçi insan kaynakları uygulamalarını şekillendirmeye ve ülkenin ihtiyacı olan milli bir yetenek yönetimi modeli oluşturmaya yönelik hedefler doğrultusunda forumda kamu kurumlarının, özel sektör kuruluşlarının, yerel yönetimlerin ve akademi camiasının insan kaynakları profesyonelleri ile uluslararası çatı kuruluşları temsilcileri bir araya gelerek bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunuldu.

9 Aralık 2022 (Bu haber 143 defa görüntülendi)