Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Akademik Becerilere Giriş ve TÜBİTAK Öğrenci Projeleri Hazırlama Uygulamalı Eğitimi-2022

“Sağlık Bilimleri Alanındaki Öğrenciler için Akademik Becerilere Giriş ve TÜBİTAK Öğrenci Projeleri Hazırlama Uygulamalı Eğitimi-2022” üniversitemizde başladı. 

Üniversitemiz Rektörlük Büyük Salonda saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’mızın okunması ile başlayan  eğitime; üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Derya Atik, Sağlık Bilimleri Alanındaki Öğrenciler için Akademik Becerilere Giriş ve TÜBİTAK Öğrenci Projeleri Hazırlama Uygulamalı Eğitimi-2022 Etkinlik Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Burak Bircan, çeşitli üniversitelerden öğretim üyeleri ile üniversitemiz öğretim üyeleri katıldı.

Eğitim programının açılış konuşmasını yapan Sağlık Bilimleri Alanındaki Öğrenciler için Akademik Becerilere Giriş ve TÜBİTAK Öğrenci Projeleri Hazırlama Uygulamalı Eğitimi-2022 Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Burak Bircan, eğitimin amacının sağlık bilimleri alanında TÜBİTAK programlarına proje yazma ve yürütme süreçlerinin tüm aşamalarında katılımcıların yetkinliğini artırmak olduğunu belirterek, düzenlenen eğitime farklı üniversiteden çok sayıda kişinin katıldığını söyledi.

Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Derya Atik ise düzenlenen eğitim programlarının TÜBİTAK projesini hazırlayacak olan bilim insanlarına yol gösterici olduğunu belirterek, eğitim programının düzenlenmesinde katkısı olan herkese teşekkür etti.

Dört gün boyunca devam edecek olan proje kapsamında; Doç. Dr. Suat Tekin, Doç. Dr. Murat Çakır, Doç. Dr. Ersen Eraslan, Doç. Dr. Kenan Koran, Doç. Dr. Yavuz Erdem eğitimci olarak katılıyor.

9 Aralık 2022 (Bu haber 652 defa görüntülendi)