Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
OKÜ ENERMER’den Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.’ye Ziyaret

Üniversitemiz Enerji, Eğitim-Etüt Uygulama ve Araştırma Merkezi (ENERMER), Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş.’ye enerji verimliliği çalışmaları kapsamında ziyarette bulundu. 

23 Kasım 2022’de Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun ve beraberindeki heyetin katılımıyla Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. Ar-Ge Merkezine gerçekleştirilen ve üniversitemiz ile Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. arasındaki iş birliklerinin geliştirilmesinin görüşüldüğü ziyarette planlanan çalışmalar çerçevesinde, firmaya OKÜ ENERMER tarafından yeni bir ziyaret gerçekleştirildi.

Üniversitemiz ENERMER Müdürü Doç. Dr. Ertaç Hürdoğan, Öğr. Gör. Doğan Burak Saydam ve Öğr. Gör. Enes Kavun tarafından gerçekleştirilen ziyaret kapsamında enerji verimliliği konusunda yapılabilecek çalışmalar, işletmede enerji tüketiminde rol oynayan ekipmanlar yerinde incelenerek değerlendirildi.

Ziyaret sonucunda Ar-Ge Merkezi ve Koluman Otomotiv Endüstri A.Ş. personellerine, özellikle Enerji Verimliliği ve Yeşil Mutabakata uyum konularında eğitim ve bilinçlendirme faaliyetleri gerçekleştirmek ayrıca detaylı enerji-etüt için yapılabilecek çalışmalar hakkında planlamalar yapıldı.

 

 

5 Aralık 2022 (Bu haber 211 defa görüntülendi)