Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Gençlik ve Spor Bakanımız Üniversitemizde Genç Ofis Açılışı Gerçekleştirdi

Bir dizi açılış ve ziyaret gerçekleştirmek  üzere ilimize teşrif  eden
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,  üniversitemiz Karacaoğlan   Yerleşkesi'nde  Genç Ofis’in açılışını yaptı

İlimizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdikten sonra Çok Amaçlı Spor Salonu ve Kayıboyu Kız Öğrenci Yurdu'nun da açılışını gerçekleştiren Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çok Amaçlı Spor Salonu açılış  programına katılan ve Voleybol oynayan  üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu öğrencileri ile yakından ilgilenerek sohbet etti. 

Programın devamında  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, öğrencilerin kültürel, sanatsal, sportif ve sosyal aktivitelerine katkı  sağlamak amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığı Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı olarak üniversitemiz Karacaoğlan Yerleşkesi'nde kurulan Genç Ofis’in açılışına katıldı.

Açılışa Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya, Belediye Başkanı Kadir Kara, üniversitemiz  Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Dayangaç, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

Açılışta konuşan  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu,  ‘’Gençler neredeyse biz oradayız. Bu bizim en temel politikamız. Bu nedenle bugün burada Osmaniye Korkut Ata Üniversitemizde de Genç Ofis’i sizlerle buluşturuyoruz. Üniversiteler bizim en büyük paydaşlarımız. Özellikle Genç Ofislerimizde ayrı bir ivme yakaladık. Gençlik merkezleri, yurtlar, spor tesisleri ve genç ofislerle her alanda gençlerimizin emrindeyiz. Genç ofisler; kültürel, bilimsel, sportif anlamda sizleri bir araya getirecek bir mekan. Bugün burada 347. Genç Ofisimizi açıyoruz.  500'e yakın da Gençlik Merkezimiz oldu. Siz değerli gençlerimiz yeterki bizden talep etmeye devam edin, biz sizlere destek olmaya devam edeceğiz. Sizlerin önderliğinde buralarda hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugün açtığımız Genç Ofisimizle de Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi gençlerimizle  hizmet etmeye devam edeceğiz"  dedi.

Protokol üyelerinin katılımı ile OKÜ Genç Ofis'in açılışını gerçekleştiren Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlerle bir araya gelerek sohbet etti ve gençlerin hazırladığı müzik dinletisi etkinliğine katıldı.
 
Daha sonra Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve protol üyeleri "Annelerle Spor Konuşuyoruz" temasıyla Genç Ofis'te şampiyon gençlerin anneleri ile sohbet etti.

5 Aralık 2022 (Bu haber 385 defa görüntülendi)