Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültemizden Öğretmenler Günü Etkinliği

Üniversitemiz Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla etkinlik düzenlendi.

Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde üniversitemiz Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından gerçekleştirilen Öğretmenler Günü Etkinliği'nde Müzik Dinletisi ve Resim Sergisi düzenlendi.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’mızın okunması ile başlayan Öğretmenle Günü etkinliğine üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ile beraberindekiler ve üniversitemiz akademik ve idari personelimiz ile çok sayıda öğrenci ve davetli katıldı. 

Etkinliğin açılış konuşmasında Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Altıntaş yaparken Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun ise sergide ve müzik dinletisinde emeği geçenlere ve tüm katılımcılara teşekkür etti. 

Etkinlikte Müzik bölümü çok sesli korosu tarafından sözü ve müziği Doç. Dr. Kaan Öztutgan' a ait olan Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Marşı da ilk kez seslendirildi. Büyük beğeni ile izlenilen ve dinlenilen OKÜ Marşı izleyicilerden büyük alkış aldı. 

Üniversitemiz Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde gerçekleştirilen sergide yüksek lisans öğrencilerinin eserleri sanatseverlerle buluşurken, üniversitemiz Mimarlık Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Meyser Kaya, Doç. Dr. Kaan Öztutkan, Doç. Dr. Zülüf Öztutgan, Öğretim Görevlisi Ahmet Can Çakal ve Araştırma Görevlisi Ahmet Korkmaz öncülüğünde Sarı Gelin ve Tarantella, Yemeni ve Hasret, III numaralı süitin Andante bölümü, 1 ve 4 numaralı Roman Halk Dansları ve Danza del Molinero ve Liber Tango isimli eserleri seslendirerek müzik ziyafeti sundu.

Etkinlik, üniversitemiz Mimarlık, Tasarım ve Güzel Sanatlar Fakültesi Araştırma Görevlisi Ahmet Korkmaz, Öğretim Görevlisi Ahmet Can Çakal, Doç. Dr. Kaan Öztutkan, Doç. Dr. Zülüf Öztutgan ve Dr. Öğretim Üyesi Meyser Kaya’ya üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun tarafından teşekkür belgesi takdim edilmesi ile sona erdi.

24 Kasım 2022 (Bu haber 960 defa görüntülendi)