Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal'dan Ziyaret

2022-2023 Akademik yılı açılış dersi vermek üzere  üniversitemize gelen TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’u ve Osmaniye Organize Sanayi Bölge'sini ziyaret etti.

İlk olarak Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nde yürütülen bilimsel çalışmalar hakkında  Prof. Dr. Hasan Mandal’a bilgi verdi . 

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun ve TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Osmaniye Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Tosyalı Arge Merkezi'nde ve Tosyalı Toyo Çelik Anonim Şirketi'nde Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı,  İskenderun Belediye Başkanı Suat Tosyalı, OOSB Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Tosyalı, OOSB Müdürü Musa Gönül ve Tosyalı ARGE Merkezi ve Enerji Müdürü İbrahim Dere ile bir araya geldi ve sanayi tesislerinde incelemelerde bulundu.
Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, Tosyalı Arge Merkezi ve Tosyalı Toyo Çelik Anonim Şirketi'nin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

24 Ekim 2022 (Bu haber 709 defa görüntülendi)