Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
OKÜ KAGEM’den “Çıraklıktan Zirveye Kariyer” Başlıklı Söyleşi

Üniversitemiz Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGEM), 15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde ALPEDO-Kervan Lezzet Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu’nun katılımı ile “Çıraklıktan Zirveye Kariyer” başlıklı söyleşi düzenledi. 

Söyleşi öncesinde ALPEDO-Kervan Lezzet Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu ve Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun üniversitemiz öğrencileri ile öğrenci yemekhanesinde yemek yedi ve sohbet etti. Kervancıoğlu Yemek sonrası Rektörümüzü makamında ziyaret ederek hediye  takdim etti.

15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde düzenlenen söyleşiye ise Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, ALPEDO-Kervan Lezzet Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi (KAGEM) Müdürü Doç. Dr. Adnan Bozdoğan, üniversitemiz akademik ve idari personeli, çok sayıda üniversitemiz öğrencisi ile Kahramanmaraş’tan gelen davetliler katıldı. 

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’mızın okunması ile başlayan söyleşinin açılış konuşmasını Rektörümüz  Prof. Dr. Turgay Uzun yaptı. 

“Çıraklıktan Zirveye Kariyer” başlıklı söyleşinin düzenlenmesinden dolayı OKÜ Kariyer Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi’ne ve ALPEDO-Kervan Lezzet Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu’na teşekkür ederek konuşmasına başlayan Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, “Kahramanmaraş’ımızın ve ülkemizin önde gelen iş insanlarından ALPEDO-Kervan Lezzet Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu’nu üniversitemizde ağırlamaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu, kendisinin çok nadide bir başarı hikâyesine sahip, kendisini milletine, memleketine adamış çekirdekten yetişmiş bir  iş insanı olduğunu belirterek bu başarı hikâyesinin  hepimiz için önemli bir motivasyon kaynağı olacağını ifade etti. 

Daha sonra sahneye çıkan ALPEDO-Kervan Lezzet Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, “Çıraklıktan Zirveye Kariyer” başlıklı sunum gerçekleştirdi. 

Öğrencilerle iş hayatının zorluklarını ve sırlarını paylaşan Sami Kervancıoğlu, öğrencilere gelecek iş hayatında başarılı olmaları için bazı önerilerde bulundu.
Öğrencilerin sorularını da cevaplayan ALPEDO-Kervan Lezzet Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, etkinliğe ev sahipliği yapan Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’ne teşekkür ederek söyleşiyi sonlandırdı.


Söyleşinin sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, ALPEDO-Kervan Lezzet Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu'na plaket takdim etti. 

Söyleşiden sonra ALPEDO-Kervan Lezzet Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu, 15 Temmuz Şehitler Amfisi önüne kurulan platformda dondurma şovu gerçekleştirerek dondurma dağıtımını başlattı. Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’un da katıldığı etkinlikte Alpedo Kahramanmaraş Voleybol Takımına madalyaları takdim edildi. 

Dondurma dağıtımı yapılan sahnede Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun ve Sami Kervancıoğlu öğrencilerimiz ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

19 Ekim 2022 (Bu haber 610 defa görüntülendi)