Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz, 19 Eylül Gaziler Günü Dolayısıyla Düzenlenen Törene Katıldı
Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Devlet Bahçeli Meydanındaki Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törene katıldı. 

Atatürk Anıtına Osmaniye Valiliği, Osmaniye Belediye Başkanlığı, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Osmaniye Şubesi, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi, Osmaniye Şehit Polis Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma Derneği çelenklerinin sunulmasının ardından saygı duruşunda bulunularak, İstiklal Marşımız okundu.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun daha sonra, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Osmaniye Şubesi, Osmaniye Şehit Polis Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma Derneği ile Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Osmaniye Şubesi’ni ziyaret etti. 

Ziyaretler sırasında Gazilerimize Osmaniye Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’un yanı sıra il protokolü tarafından sunuldu.  Dernek Başkanları ise Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’a ilgi ve destekleri nedeniyle, tüm dernek üyeleri adına teşekkür ettiler.
19 Eylül 2022 (Bu haber 493 defa görüntülendi)