Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüzden Başarılı Bulunan Projeler İçin Tebrik

Erasmus+ KA171 Projesi (Erasmus+ Program Ülkeleri ile Ortak Ülkeler arasında Yükseköğretim Öğrenci ve Personel Hareketliliği) kapsamında, Türkiye Ulusal Ajans Başkanlığı tarafından  desteklenmeye değer bulunan 5 farklı projenin bölümlerdeki temsilcileri  öğretim üyelerini ve Dış İlişkiler Birimi personelini Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun makamında ağırladı ve teşekkür etti. 

Ziyarette Üniversitemiz  İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Susran Erkan Eroğlu ve Doç. Dr. Mehmet Burhanettin Coşkun, Fen Edebiyat Fakültesi Doç. Dr. Ümmügülsüm Candeğer, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dr. Öğretim Üyesi Ethem Çürük ve Dış İlişkiler Birimi Kurum Koordinatörü ve aynı zamanda Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ceyhun Yükselir ile Dış İlişkiler Birimi  personeli hazır bulundu.

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Türkiye Ulusal Ajans Başkanlığına sunulan toplam 94 proje arasından, 5 proje ile hibe almamızı sağlayan Öğretim Üyelerini ve Dış İlişkiler Birimini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

10 Ağustos 2022 (Bu haber 570 defa görüntülendi)