Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Radyo Gönül'ün Canlı Yayın Konuğu Oldu

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Osmaniye’nin yerel radyolarından olan Radyo Gönül'ün canlı yayın konuğu oldu.

Radyo Gönül stüdyosunda gerçekleşen canlı yayında Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Osmaniye İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü  Osman Turunç'un üniversitemiz ile ilgili sorularını yanıtladı.

Genç bir Üniversite olan Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'nin kuruluşundan ve gelişim sürecinden kısaca bahseden  Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun konuşmasında, Üniversitemizin fakülte, enstitü, yüksekokul ve meslek yüksekokullarından, güçlü akademik yapısından,  uluslararasılaşma çalışmalarından, barınma ve ulaşım olanaklarından, Üniversitemizin güçlü teknolojik alt yapısı ve bilişim kaynaklarından söz etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun konuşmalarının devamında "Güçlü akademik kadromuzla modern laboratuvar ve  binalarımızda  sunduğumuz kaliteli eğitim ve gerçekleştirmiş olduğumuz çeşitli kongre, sempozyum, çalıştay, kariyer fuarı, panel gibi akademik faaliyetlerimizin yanında; konserler, tiyatrolar,  Bahar ve Spor Şenliği gibi daha bir çok sosyal etkinliklerimizle de akademik başarımızın  yanında öğrencilerimize mutlu ve  huzurlu bir kampüs hayatı sunmaktayız." dedi. 

Programın sonunda, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Radyo Gönül Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Kırlar'a ve program sunucusu 
İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü  Osman Turunç'a
Üniversitemiz tanıtımına vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederek tüm öğrenci adaylarını üniversitemizi tercih etmeye davet etti.

4 Ağustos 2022 (Bu haber 353 defa görüntülendi)