Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Radyo 80’in Canlı Yayın Konuğu Oldu

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Osmaniye’nin yerel radyolarından olan Radyo 80'in canlı yayın konuğu oldu.

Radyo 80 stüdyosunda gerçekleşen canlı yayında Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Radyo 80 Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Tozluklu'nun üniversitemiz ile ilgili sorularını yanıtladı.

Üniversitemizin tarihçesinden kısaca bahseden Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun konuşmasında, Üniversitemizin bölüm ve programları ile güçlü akademik yapısından, yoğunlaşılan çalışma alanlarından, başarılı Erasmus faaliyetlerinden, öğrencilere sağlanan genel kampüs imkânlarından, engelli öğrencilerimizin hayatını kolaylaştıran başarılı çalışmalarımızdan, barınma ve ulaşım olanaklarından, Üniversitemizin güçlü teknolojik alt yapısı ve bilişim kaynaklarından, enerji alanındaki başarılı çalışmalarımızdan OKÜ’nün ülkemizin adından söz ettiren saygın üniversiteleri arasında yer alması için göstermiş olduğumuz gayretlerden bahsetti.

Programın sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Radyo 80 Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Tozluklu'ya Üniversitemiz tanıtımına vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederek tüm öğrenci adaylarını üniversitemizi tercih etmeye davet etti.

4 Ağustos 2022 (Bu haber 760 defa görüntülendi)