Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz ile İLKSAN Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Üniversitemiz ile İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı (İLKSAN) arasında “Uzaktan veya Yüz Yüze Eğitim Yoluyla Tezsiz Yüksek Lisans Programları İş Birliği Protokolü”  imzalandı.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen imza törenine Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, İLKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz, İLKSAN Genel Müdürü Mintez Şimşek, Rektör Danışmanımız Doç. Dr. Ceyhun Yükselir ile Üniversitemiz ve İLKSAN’dan yetkililer katıldı.

Protokolle, Üniversitemizle İLKSAN arasında uzaktan veya yüz yüze eğitim yoluyla tezsiz yüksek lisans programlarına yönelik akademik iş birliği gerçekleştirilecek. İLKSAN üyelerinin kişisel, mesleki ve yönetsel niteliklerinin geliştirilmesi için Üniversitemiz Fen ve Sosyal Bilimler Enstitüsü’nce yürütülen uzaktan veya yüz yüze eğitim yoluyla tezsiz yüksek lisans programlarından yararlanmaları sağlanacak. Ayrıca uzaktan veya yüz yüze eğitim yoluyla Tezsiz Yüksek lisans eğitimi için belirtilen ücretin %25 indirimli olarak ödenebilmesine imkân sağlayan iş birliği protokolünde İLKSAN’ a ait sosyal tesislerde İLKSAN üyelerine sağlanan indirim oranının, Üniversitemiz personeline de sağlanacağı belirtildi. 

Törende konuşma yapan İLKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz,  Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi ile iş birliği yapmaktan gurur duyuyoruz.” dedi.

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, “İmzalanan bu işbirliği protokolünün her iki taraf için hayırlı olmasını diler, protokolün hayata geçirilmesi aşamasında katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum.” dedi. 

“Uzaktan veya Yüz Yüze Eğitim Yoluyla Tezsiz Yüksek Lisans Programları İş Birliği Protokolü” ne imzalar, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ile İLKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz tarafından atıldı. 

Tören hediyeleşme ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

23 Haziran 2022 (Bu haber 565 defa görüntülendi)