Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
OKÜ Genç-İz Kulübü, Geleneksel Çocuk Oyunları ve Oyuncakları Festivaline Katıldı

Üniversitemiz kulüplerinden OKÜ Genç-İz Kulübü, Osmaniye Belediyesi tarafından beşincisi düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları ve Oyuncakları Festivaline katılarak katkı sağladı.

Vatandaşların ve çocukların yoğun katılımı eşliğinde gerçekleşen festivalde çocuklar unutulmaya yüz tutmuş birbirinden güzel oyun ve oyuncaklarla karşılaştı.

Festival alanında Üniversitemiz Genç-İz Kulübü için kurulan özel alanlarda, kulüp üyeleri danışman hocaları Öğr. Gör. Celil Atasever rehberliğinde çocuklara çeşitli etkinlikler yaptırıp, hazırladıkları ahşap oyuncakları tanıtarak çocuklarla çeşitli oyunlar oynadı.

Marmelat isimli kuklasıyla çocuklara muhteşem bir gösteri sunan vantrolog Çiğdem Çelebi gösteri sonrası Osmaniye Belediyesi Eğitim Merkezi'nde OKÜ Genç-İz Kulübü üyeleri ile bir araya gelerek mesleki deneyimlerini aktardığı bir söyleşi gerçekleştirdi.

Ayrıca Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, OKÜ Genç-İz Kulübü etkinlik alanını ziyaret ederek festivale desteklerinden dolayı Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi'ne ve OKÜ Genç-İz Kulübü üyelerine teşekkür etti.

24 Mayıs 2022 (Bu haber 538 defa görüntülendi)