Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Fen Edebiyat Fakültesi Dergisi TR Dizin Tarafından İzlenmeye Alındı

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dergisi (Journal of Faculty of Arts and Sciences), 2019 yılında yayın hayatına başlamış olan bilimsel, hakemli ve akademik bir dergidir. İlk sayısı 2019 yılı Aralık ayında yayımlanan dergi, Haziran ve Aralık aylarında olmak üzere yılda iki defa yayımlanan nitelikli bir dergidir. 

2022 Haziran ayında 4. Cilt-1 Sayısını çıkaracak olan dergi, Nisan 2022 itibarı ile TR dizin tarafından izlenmeye alınmıştır. Dergiye Sosyal-Beşerî Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarında yapılmış teorik ve kurumsal araştırma-inceleme makaleleri kabul edilmektedir. Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dergisi, Türkçe ve İngilizce dillerinde yazılmış çalışmaların da kabul edildiği uluslararası ve açık erişimli bir dergidir. 

Yaptıkları çalışmalarla bilim dünyasına katkı sağlamayı hedefleyen araştırmacıların yoluna ışık tutan Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dergisi, uzman bir yayın ekibine sahiptir. Editörlüğü Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölüm Başkanı Prof. Dr. Eyüp Tel ve İngilizce Mütercim ve Tercümanlık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Bülent Kırmızı, editör yardımcılığı ve Teknik editörlük görevi Fizik Bölümü Öğretim Üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Nazmi Sedefoğlu tarafından yürütülen dergi, okuyuculara daha rahat erişim sağlamak ve daha büyük bir okuyucu kitlesine ulaşmak için elektronik olarak Dergipark bünyesinde yayımlanmaktadır. 

Fen Edebiyat Fakültesi Dergisi'ne  https://dergipark.org.tr/tr/pub/okufed adresinden ulaşabilirsiniz.

11 Mayıs 2022 (Bu haber 388 defa görüntülendi)