Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Programına Katıldı

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, 23  Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla ilimizde düzenlenen kutlama programına katıldı.

Salih Bahçeli İlkokulu’nda düzenlenen kutlama programına Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü, Garnizon Komutanı Topçu Albay Hakan Kocabaş, Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Murat Karabulut, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Vali Yardımcıları Ömer Faruk Günay ve Adem Yılmaz, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Kutlama programı saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başladı. Programda Salih Bahçeli Okul Müdürü Ömer Benli günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaparken açılış konuşmasını ise İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak yaptı.

Açılış konuşmalarının ardından program öğrencilerin yöresel halk oyunları gösterileri, yarışma, şarkı ve şiir dinletileri ile devam etti. Program sonunda açılan Türk Bayrağını Vali Yılmaz ve protokol mensupları çocuklarla birlikte dalgalandırdılar.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve protokol üyeleri programa katılan öğrencilerin, öğretmenlerin ve vatandaşların bayramını kutlayarak günün  anısına fotoğraf çektirdi.

23 Nisan 2022 (Bu haber 982 defa görüntülendi)