Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz Öğretim Elemanı Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Osmaniye İl Akademik Danışmanı ve Araştımacısı Oldu

Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Öğretim Görevlisi İsmail Dehri, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Osmaniye İl Akademik Danışmanı ve Araştırmacısı olarak görevlendirildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanarak yürürlüğe giren işbirliği protokolü kapsamında gerçekleştirilen “Türkiye Sportif Yetenek Taraması ve Spora Yönlendirme Programı”nın işleyişi hakkında araştırmacı olarak bağımsız değerlendirmeler yapmak, programa katkı sağlayacak güncel yaklaşım ve gelişmeleri paylaşmak amacıyla 81 ilde Akademik Danışman belirlendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Sportif Yetenek Taraması Bilim Kurulu’nun tavsiyesi,  Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün onayı ve Üniversitemiz Rektörlük Makamının uygun görüşü ile Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’muz Öğretim Görevlisi İsmail Dehri Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Osmaniye İl Akademik Danışmanı ve Araştırmacısı olarak görevlendirildi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, “Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Osmaniye İl Akademik Danışmanı ve Araştırmacısı olarak görevlendirilen Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’muz Öğretim Görevlisi İsmail Dehri’yi tebrik eder, görevinde başarılar dileriz.” dedi.

8 Nisan 2022 (Bu haber 566 defa görüntülendi)