Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
58. Kütüphane Haftası Dolayısıyla Kütüphanemize Ziyaretler Gerçekleşti

58. Kütüphane Haftası dolayısıyla Üniversitemiz Kütüphanesine OKÜ Anaokulu, Makbule Hanım Anaokulu, Dede Korkut İlkokulu Anasınıfı, Osmaniye YA-PA Anaokulu, Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu, Abdurrahman Keskiner Güzel Sanatlar Lisesi ve Bahçeşehir Koleji öğrencileri gezi düzenledi.

Okul ziyaretlerinin yanı sıra Üniversitemiz Sağlık Bilimleri Fakültesi Sosyal Hizmet Bölümü,  Üniversitemiz Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Bilgi ve Belge Yönetimi Bölümü öğrencileri de ziyaret etti. 

Kütüphane Haftası dolayısı ile hem çocuklarda farkındalık oluşturmak hem de dijitalleşen dünyada bilginin serüveni ve kütüphanelere etkileri adına düzenlenen gezilerde gruplara Kütüphaneci Emel Altuğ, Meltem Dablan, Remzi İdin ve Daire Başkanı Necati Gök tarafından öğrencilere, bilgilendirme ve refakat edildi. OKÜ Kütüphanesinin sosyal ve fiziki imkanları, kütüphanede toplu yaşam kuralları, kütüphanedeki kitaplardan nasıl faydalanabileceklerinden, kütüphaneye nasıl üye olabilecekleri gibi konulardan bahsedildi.

58. Kütüphane Haftası dolayısıyla gerçekleşen ziyaretler, öğretmenlerin ve öğrencilerin  kütüphane görevlilerine teşekkür etmesiyle son buldu.

1 Nisan 2022 (Bu haber 761 defa görüntülendi)