Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Uluslararası İlişkiler Topluluğu’ndan Uluslararası İlişkiler Söyleşi Günleri

Üniversitemiz Uluslararası İlişikler Topluluğu tarafından Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde düzenlenen Uluslararası İlişkiler Söyleşi Günleri kapsamında, “Uluslararası Göçün Görünmeyen Yüzü, Modern Kölelik: İnsan Ticareti” başlıklı söyleşi yapıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan Uluslararası İlişkiler Söyleşi Günleri’ne Üniversitemiz akademik ve idari personeli ile çok sayıda Üniversitemiz öğrencisi katıldı. 

Söyleşinin açılış konuşmasını söyleşinin moderatörlüğünü yapan Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Görevlisi Mehmet Onur Özer yaptı. Özer, “Uluslararası Göçün Görünmeyen Yüzü, Modern Kölelik: İnsan Ticareti” başlıklı söyleşiyle ilgili bilgiler verdi. 

Daha sonra “Uluslararası Göçün Görünmeyen Yüzü, Modern Kölelik: İnsan Ticareti” başlıklı söyleşide Osmaniye Cumhuriyet Savcısı Hakan Ekmekçi, Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Komiser Yardımcısı Saim Atik ve İl Göç İdaresi Müdürlüğü, İl Göç Uzmanı Yıldız Uzan öğrencilere yönelik alanlarıyla ilgili sunumlar yaptı. 

Öğrencilerin sorularının da yanıtlandığı söyleşi, katılımcılara teşekkür belgesi takdimi ile sona erdi.

31 Mart 2022 (Bu haber 1019 defa görüntülendi)