Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’dan YÖKAK Başkanı Kar’a Ziyaret

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Başkanı Prof. Dr. Muhsin Kar’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muhsin Kar’a hayırlı olsun temennisinde bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, dünyadaki gelişmeleri, kalkınma planımızın hedeflerini, Yükseköğretim Kurulu politikalarını, bölgemizin ihtiyaçlarını ve üniversitemizin imkânlarını dikkate alarak OKÜ'de eğitim-öğretim, araştırma ve topluma katkı politikamızı ve hedeflerimizi belirlediğimizden, bu yönde çalışmalarımıza başladığımızdan, her zaman öğrenci ve araştırma odaklı yönetim anlayışımız ile kaliteden taviz vermeden çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğimizden bahsetti. Bu bağlamda  YÖK’ün de belirlediği hedefler doğrultusunda Üniversitemizin proje ve çalışmalarına ilişkin bilgi paylaşımında bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’a teşekkür eden YÖKAK Başkanı Prof. Dr. Muhsin Kar ise Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.

29 Mart 2022 (Bu haber 473 defa görüntülendi)