Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
OKÜKAGEM ve OKÜMDER Kariyer Koçluğu Kendini Tanı & Kariyerine Yön Ver Eğitimi Düzenledi

Üniversitemiz Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi (OKUKAGEM) ve OKU Mezunlar Derneği (OKUMDER) işbirliğinde Kariyer Koçluğu Kendini Tanı & Kariyerine Yön Ver eğitimi düzenlendi.  

Ücretsiz gerçekleştirilen Eğitim, 10 Kariyer Koçu tarafından, Mühendislik Fakültesi'ndeki  10 farklı salonda gerçekleştirildi.  

House of Human Yönetici Koç Funda Ant, uzun zaman sonra yüz yüze eğitim verdikleri için mutlu olduklarını söyleyerek öğrencilerin kursa çok ilgi gösterdiğini ve eğitimin verimli geçtiğini belirtti.  

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun ise “Eğitimde rekabet ortamı olduğunu ve bu rekabet ortamında öğrencilerin mesleki özelliklerini artırarak güçlü şekilde mezun olmaları gerektiğini belirterek Kariyer Koçluğu Kendini Tanı & Kariyerine Yön Ver kursunun da öğrencilerin kariyerlerinin gelişimine katkı sağlayacağını söyledi.

 Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Eğitime katkılarından dolayı Kariyer Koçlarına, OKÜMDER Başkanı Fevzi ŞİŞİK ve Yardımcısı Ömer Güven’e teşekkür etti. 

Kursa katılan 140 öğrenciye katılım belgesi verilirken, Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun Eğitime katılan Kariyer Koçlarına Teşekkür Belgesi ve hediye takdim etti.

9 Mart 2022 (Bu haber 491 defa görüntülendi)