Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Üniversitemiz ile Osmaniye Anadolu Lisesi Arasında İş Birliği Protokolü


Üniversitemiz ile Osmaniye Anadolu Lisesi arasında sosyal ve bilimsel alanda iş birliği protokolü imzalandı.

Rektörlük makamında gerçekleştirilen protokol töreninde Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Rektör Danışmanı Doç. Dr. Ceyhun Yükselir ve Osmaniye Anadolu Lisesi Müdürü Bünyamin Dağ yer aldı.

Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun ve Osmaniye Anadolu Lisesi Müdürü Bünyamin Dağ arasında imzalanan Sosyal ve Bilimsel İşbirliği Protokolü ile Osmaniye Anadolu Lisesinin ihtiyaç duyabileceği hizmet içi eğitim, eğitimin alt yapısının iyileştirilmesi, öğretim süreçlerinin değerlendirilmesi, öğretim programlarının zenginleştirilmesi, seminer ve projelerin nitelik yönünden geliştirilmesi veya eğitim öğretim desteği sağlanması konularında Üniversitemiz tarafından uygun görülen şartlarda uzmanlık desteği sağlanacak. Ayrıca lise öğrencileri Üniversitemizin akademik ve araştırma birimlerini ziyaret edebilecek ve birimlerde bulunan laboratuvarları da kullanabilecekler. 

İş birliği protokolünün her iki kuruma da hayırlı olmasını dileyen Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, “iş birliği protokolü, lise öğrencilerimize Üniversitemizin laboratuvarları başta olmak üzere, bilimsel pek çok donanımını öğrencilerin kullanımına sunacak. Bu anlamda da lise ile Üniversitemizin kaynaşmasını sağlayacağız.” dedi
4 Mart 2022 (Bu haber 368 defa görüntülendi)