Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
KA171 Uluslararası Kredi Hareketliliği Bilgilendirme Toplantısı Düzenlendi
Üniversitemiz Dış İlişkiler Birimi tarafından, Rektör Danışmanı, Dış İlişkiler & Erasmus Kurum Koordinatörü Doç. Dr. Ceyhun Yükselir öncülüğünde, akademik personele yönelik, çevrimiçi KA171 Uluslararası Kredi Hareketliliği (ICM) bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Rektör Danışmanı, Dış İlişkiler & Erasmus Kurum Koordinatörü Doç. Dr. Ceyhun Yükselir, toplantıda, KA171 Uluslararası Kredi Hareketliliği Projesi ve detayları konulu bir sunum yaptı. Sunumda,  2022 yılı Proje döneminde öncelikli bölge ve ülkeler, yeni Erasmus+ projelerindeki değişiklikler, imkanlar ve hibe destekleri hakkında detaylı bilgi paylaşımında bulundu. Toplantının devamında; Dış İlişkiler Biriminden Öğr. Gör. Funda Özbakır, KA171 Başvuru Tanıtım Formu ve Kalite ve Değerlendirme Kriterleri, Dr. Öğrt. Üyesi Nazmi Sedefoğlu ise Fizik Bölümü (Cezayir) KA171 Proje Deneyim Paylaşımı içerikli sunusu ile katılımcılara proje yazma sürecinde destekleyici ve bilgilendirici bilgiler aktardı. 

Toplantıda, Avrupa Komisyonu 2022 Çağrısı ve Erasmus+ kapsamında Ortak Ülkeler ile Hareketlilik faaliyeti, yükseköğretim öğrenci ve personeline diğer bir ülkede öğrenme ya da mesleki deneyim edinme imkânı sunan bir faaliyet türü olan KA171 projeleri için başvuru süreci başlamış olup, 23.02.2022 tarihinde sona ereceği ifade edildi. 

Toplantı katılımcıların sorularının cevaplandırılması ile sona erdi.
1 Şubat 2022 (Bu haber 707 defa görüntülendi)