Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
OKÜ MOBİL ‘Google Play’ ve ‘App Store’ da
Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından Android ve IOS işletim sistemlerine uygun olarak geliştirilen OKÜ MOBİL uygulaması, yeni geliştirme sürecini tamamlayarak ‘Google Play’ ile ‘App Store’ da yerini aldı.

V1 olarak ilk versiyonuyla yayına alınan OKÜ MOBİL uygulaması Google haritalar ile bütünleşmiş yapısıyla üniversitemizdeki önemli mekânlara tek uygulama üzerinden kolaylıkla erişilebilme imkânının yanı sıra üniversitemiz hakkındaki bilgilere, haberlere, duyuru ve etkinliklere kolay erişim imkanı sağladı. 

Üniversitemiz Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre “Uygulamanın modüler bir yapıda geliştirme süreci devam etmekte olup bundan sonra çıkacak olan yeni versiyonların da öğrencilerimiz ve personelimizden gelecek olan öneri ve talepler doğrultusunda yepyeni ve kullanıcıların beğenisini kazanacak olan yeni özellikler ve modüller de hızla uygulamaya dahil edilecek, güncellenecektir.” denildi.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun, “OKÜ MOBİL uygulaması,  akademik ve idari personelimizin, öğrencilerimizin, mezunlarımızın Üniversitemizle ilgili ihtiyaç duydukları tüm bilgilere ulaşabilmelerini sağlıyor. Uygulamanın aynı zamanda Üniversitemizin iletişim ve etkileşimine fayda sağlayacağını düşünüyorum. OKÜ’lü olan tüm öğrencilerimiz ile çalışanlarımızın  cep telefonlarında OKÜ MOBİL uygulamasının yüklü olması bilgiye ulaşmayı kolaylaştıracaktır.” dedi. 

Uygulamayı İndirmek İçin,

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.edu.oku.mobil
14 Ocak 2022 (Bu haber 1361 defa görüntülendi)