Geleceğinize Açılan Kapı...
Menu
Menu
Tüm Sorularınız İçin
Tüm Sorularınız İçin
Osmaniye Korkut
Ata
Bize Ulaşın
Telefon +90 000 000 00 00
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
Tüm Sroularınız İçin
Tüm Sroularınız İçin
Talep Formu
Bize Ulaşın
Telefon 0462 334 05 50
Bizimle İletişime Geçin! Biz Sizi En Kısa Süre İçerisinde Arayalım.
OTSO Başkanı Devrim Murat Aksoy ile TOBB Osmaniye İli Akademik Danışmanı Doç. Dr. Banu Tanrıöver’den Rektörümüze Ziyaret

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy ve Üniversitemiz Öğretim Üyesi  aynı zamanda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Osmaniye İli Akademik Danışmanı Doç. Dr. Banu Tanrıöver, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Turgay Uzun’u ziyaret etti. 

Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Osmaniye İli Akademik Danışmanı ve Üniversitemiz Öğretim Üyesi Doç. Dr. Banu Tanrıöver'in akademik desteği ile hazırlanan ve Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sunulan "Osmaniye İli Sektörel Gelişim Planı (2021-2025)" isimli teknik destek projesinin Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA) tarafından desteklendiği belirtildi. 

Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy ve TOBB Osmaniye İli Akademik Danışmanı Doç. Dr. Banu Tanrıöver, Osmaniye'nin tarım, gıda,  hayvancılık, sanayi, inşaat ve hizmet sektörlerinin yatırım ve istihdam fırsatlarının araştırılacağı, sektörel sorunların ve çözüm önerilerinin sunulacağı projede üniversitemizin akademik desteği konusunda Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun’un görüşlerini aldı. 

Ziyaret sonunda Rektörümüz Prof. Dr. Turgay Uzun, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen "Osmaniye İli Sektörel Gelişim Planı (2021-2025)" isimli teknik destek projesi için emek sarf eden Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy’u  ve TOBB Osmaniye İli Akademik Danışmanı ve Üniversitemiz Öğretim Üyesi Doç. Dr. Banu Tanrıöver’i tebrik etti.

29 Aralık 2021 (Bu haber 736 defa görüntülendi)